„Krzysztof Wielicki. Piekło mnie nie chciało"


Posty: 810
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Wt, 26 listopada 2019, 09:36
5 grudnia 2019 (czwartek) o godz. 18.00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu odbędzie się spotkanie z autorami niesamowitej biografii zatytułowanej „Krzysztof Wielicki. Piekło mnie nie chciało" – Dariuszem Kortko i Marcinem Pietraszewskim. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zakupić książkę w promocyjnej cenie 35 zł (gotówka i karta płatnicza), która opatrzona bezcennymi autografami naszych Gości, może stać się idealnym upominkiem mikołajkowym. Prowadzenie: Klaudia Pluta. Wstęp wolny.

Najnowsza biografia laureata Złotego Czekana za całokształt dokonań ukaże się już 27 listopada 2019 nakładem Wydawnictwa Agora. Jej autorami są Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski - duet, który na swoim koncie ma bestsellerowe opowieści o Jurku Kukuczce i Mirosławie Hermaszewskim!

Tym bardziej cieszymy się, że spotkanie z autorami biografii Krzysztofa Wielickiego odbędzie się w Zagłębiowskiej Mediatece tuż po premierze książki. Zapraszamy wszystkich czytelników, nie tylko miłośników gór!

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości