Zdrowo wiedzieć – Pakiet na długowieczność

PostNapisane: Wt, 14 maja 2019, 09:36
Dzięki nawiązaniu współpracy z Centrum Medycznym LAVAMED w Sosnowcu, Zagłębiowska Mediateka kontynuuje cykl spotkań prozdrowotnych adresowanych do wszystkich zainteresowanych tematyką medyczną i zdrowym stylem życia. W przystępny sposób, w miłej atmosferze, a co najważniejsze w gronie profesjonalistów, omawiamy interesujące nas problemy zdrowotne.
Rozmawiamy również o profilaktyce, bo nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
We wtorek 21 maja 2019 o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie. Co zrobić, aby długo żyć i wyglądać pięknie i młodo? Czy diety są dla każdego? Co jeść wiosną? Czy ruch to na pewno zdrowie? Na te i inne tematy porozmawiamy z naszym gościem - mgr Anetą Kulą, dietetyczką, na co dzień pracującą w Centrum LAVAMED.
Serdecznie zapraszamy do Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu.
W planach czerwcowych - spotkanie dotyczące rehabilitacji (szczegóły wkrótce).
Wstęp wolny.

PostNapisane: Śr, 15 maja 2019, 09:58
Bardzo fajna propozycja, na pewno warto się wybrać. Bądź co bądź jeżeli zależy nam na naszym zdrowiu, zdecydowanie warto sięgać po takie produkty jak chociażby olej konopny: https://konopteka.pl/ . Wpływa on bowiem bardzo korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu, obniżając ciśnienie, obniża poziom cukru we krwi, a także pomaga się zregenerować po intensywnym treningu.

PostNapisane: Pn, 15 lipca 2019, 09:16
ja niedawno musiałam wykonać badanie USG jamy brzusznej, kolega z pracy polecił mi Centrum Medyczne Babka Medica . Z łatwością się zapisałam i umówiłam na wizytę, otrzymałam niezbędną pomoc i wsparcie – polecam

PostNapisane: Pn, 19 sierpnia 2019, 10:50
Ja tam raczej staram się unikać medycyny konwencjonalnej. Dużo ruchu, spożywanie posiłków z odpowiednimi przerwami i w odpowiedniej ilości oraz raz na czas picie ziółek sprawia, że nie mam potrzeby chodzenia do lekarzy i cieszę się dobrym zdrowiem :)

Kiedyś korzystałem z oferty stacjonarnych sklepów zielarskich, ale od kiedy pojawiło się wiele sklepów internetowych i ich ceny stały się atrakcyjniejsze, to przerzuciłem się na zakupy w sieci. Jakby ktoś był zainteresowany, to mogę polecić sklep firmy z Dąbrowy Górniczej - https://www.ewitamina.pl

Moim zdaniem warto sobie przedzwonić i popytać co polecają na daną dolegliwość. Mają wiedzę i trafnie doradzają - przynajmniej ja tak sądzę :)

Powrót do Domy Kultury, Biblioteki, Muzea, Galerie