[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - sport, a włosy

sport, a włosy

PostNapisane: Wt, 6 sierpnia 2019, 10:09
cześć,
ja jestem zapaloną pływaczką! chodzę na basen 5 razy w tygodniu, cierpią na tym moje gęste i kręcone włosy.... ostatnio nawet zaczęły mocniej wypadać. Szukałam pomocy i trafiłam na zabieg keratynowy Amazon Keratin , dzięki niemu włosy przestały się puszyć i elektryzować, są gładkie i szybko zakładam na głowę czepek i go zdejmuję! po wysuszeniu doskonale się prezentują :D

PostNapisane: Pt, 24 stycznia 2020, 18:30
Czasem warto brać witaminy odpowiednie jak się ćwiczy. Ja zaś do ćwiczeń też używam elektrostymulatora takiego jak tutaj https://rehastore.net/pl/89-elektrostymulacja , aby lepiej kontrolować całość ćwiczeń.

PostNapisane: Śr, 25 marca 2020, 09:31
Może warto zastosować szampony wygładzające. Włosy po nich mniej się elektryzują
Jacuzzi hotelowe, domowe i ogrodowe - LikeSpa

Powrót do Sport