Nauka i edukacja w regionie

Dotyczy zarówno strony internetowej jak i forum dyskusyjnego
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 07:34
już kiedyś dawno dałem propozycję w temacie - i przeszła jakoś bez echa - to jeszcze raz proponuję taki dział na forum, z nadzieją że tym razem przejdzie
Administrator
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 09:43
Wojciech Pudlo napisał(a):już kiedyś dawno dałem propozycję w temacie - i przeszła jakoś bez echa - to jeszcze raz proponuję taki dział na forum, z nadzieją że tym razem przejdzie

Możesz sprecyzować, które tematy widziałbyś w takim dziale?
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 10:11
choćby astronomia - która średnio pasuje do turystyki - i jak ktoś będzie szukał informacji na ten temat to raczej nie w turystyce
geologia, geografia (na upartego geoturystyka do turystyki - ale znowu: jak ktoś jest geologią zainteresowany - to nie będzie szukał w turystyce)

no i cała sfera edukacji - nie cała nauka i edukacja kończy się na historii i kulturze

poza tym od patrzenia wstecz - jeszcze przydałoby się patrzyć naprzód, bo głównie od tego zależy przyszła jakość życia tutaj - z tym mi się nauka i edukacja kojarzy

z drugiej strony jest to też pewien eksperyment, rzecz nad którą się zastanawiam - czy tu w regionie jest faktycznie taki ugór jeśli chodzi o technologie, nauki ścisłe i ogólnie zwyżkującą cywilizację

dobra edukacja to klucz do przyszłości - może to oczywiste, a może patetyczne
dla mnie raczej to pierwsze

żeby choć tu poinformować, że w DG jest coś takiego jak uniwersytet dziecięcy - chyba ewenement w skali kraju
gdzie indziej to wsadzić? w Tożsamość? Gospodarkę? Kulturę?
jak ktoś trafi tu przypadkiem w poszukiwaniu zajęcia dla dziatwy na wolne dni - to nie będzie szukał w żadnym z tych działów
Administrator
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 12:54
zatem spróbować można - zobaczymy jaki to da efekt...
PostNapisane: So, 22 sierpnia 2009, 14:48
no zobaczymy

PostNapisane: Pn, 12 października 2009, 14:11
Dodałem fotorelację z FROH i wygląda tak jakby ta cześć forum nie była powiązana ze strona główną - nie widać tego jako najnowszy wpis na forum na "Ostatnie wypowiedzi"

Powrót do Uwagi i sprawy dotyczące serwisu internetowego