[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Porządek na forum

Porządek na forum

Dotyczy zarówno strony internetowej jak i forum dyskusyjnego
Administrator
PostNapisane: Cz, 27 sierpnia 2009, 18:40
UWAGA DO ZAKŁADAJĄCYCH NOWY TEMAT
Prosze wszystkich, którzy zakładają nowy temat o sprecyzowanie treści jego tytułu w sposób odzwierciedlający jego treść

temat typu:
- wrocław (ale o co chodzi?)
- fajna strona (dużo jest fajnych stron)

niewiele mówią osobie, która przegląda forum...

w przypadkach zastrzegam sobie prawo do zmiany treści tematu (tak - to jest dyktatura :P)

PostNapisane: Cz, 27 sierpnia 2009, 21:38
Drogi dyktatorze :)
To ja mam małą prośbę (zresztą już chyba kiedyś o tym pisałem, ale bez efektu) - a w sumie można to podciągnąć pod porządek :mrgreen: - chodzi o otwieranie zewnętrznych linków w nowej karcie/nowym oknie.
PostNapisane: Cz, 27 sierpnia 2009, 22:01
Piotr Bielecki napisał(a):- wrocław (ale o co chodzi?)

Może o fanów Śląska ;)
Forum mieszkańców Środuli - http://www.forum-srodula.pl
Administrator
PostNapisane: Cz, 27 sierpnia 2009, 23:22
Leszek Maszczyk napisał(a):Drogi dyktatorze :)
To ja mam małą prośbę (zresztą już chyba kiedyś o tym pisałem, ale bez efektu) - a w sumie można to podciągnąć pod porządek :mrgreen: - chodzi o otwieranie zewnętrznych linków w nowej karcie/nowym oknie.

Przyznam, że w ustawieniach forum nie znalazłem takiego ustawienia...
Natomiast można nacisnąć link trzymając ctrl i się otworzy w nowej karcie ;)

PostNapisane: Cz, 27 sierpnia 2009, 23:27
Że kliknąć z Ctrl można to ja wiem, tylko zawsze sobie o tym przypominam, jak mi się nowa strona ładuje :mrgreen:

W ustawieniach tego nie znajdziesz, trzeba zrobić edycję pliku functions_content.php: http://phpbb3.pl/viewtopic.php?p=9750#p9750

Najprościej użyć Notepad++

PostNapisane: Cz, 27 sierpnia 2009, 23:28
Ja używałem tej modyfikacji - nie pamiętam, czy to to samo, o czym pisałem wyżej ;)
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 9&t=875585

Edit: trochę inaczej, ale równie prosto :mrgreen:

Powrót do Uwagi i sprawy dotyczące serwisu internetowego