[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Oferty pracy

Oferty pracy

Tematy typu kupię, sprzedam, oddam, wynajmę, zamienię. Możesz tu też zwrócić się o pomoc
PostNapisane: Cz, 4 grudnia 2008, 09:16
Aa nie wiedziałem gdzie to wrzucić - więc tworzę nowy temat
może pojawi się tu więcej ofert ;)

pierwsza
Poszukiwani specjaliści do Regionalnego Ośrodka Badań i Dokumentacji Zabytków w Katowicach
(zakładam że "region tego ośrodka" będzie zawierał też m.in. ZD - tak więc warto mieć tam "swoich ludzi" :D
z tego co wyczytałem jest to jakiś nowy twór?

Krajowy Ośrodek Badań i Dokumentacji Zabytków, instytucja kultury powołana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego do pełnienia funkcji koordynatora działań na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego w Polsce, powołuje Regionalny Ośrodek Badań i Dokumentacji Zabytków w Katowicach i poszukuje do pracy następujących specjalistów:

- Architekt krajobrazu

- Historyk sztuki

- Konserwator zabytków

- Historyk architektury

http://ogloszenia.ngo.pl/wiadomosci/419 ... 04.12.2008
PostNapisane: Cz, 4 grudnia 2008, 17:10
Ja też szukam pracy, także jak macie coś ciekawego to możecie dać cynk koledze :)

PostNapisane: Cz, 4 grudnia 2008, 23:31
Czyżby kryzys przemysłu motoryzacyjnego Cię dopadł?

Wojtek z tego co widzę to musi być ktoś po historii. Chyba tylko Grzesiek z FdZD się kwalifikuje.
Obrazek
PostNapisane: Pt, 5 grudnia 2008, 03:45
w tym przypadku to musi być ktoś po tych kierunkach - także akurat jak znacie jakiegoś historyka itp (ważniejsze jest to, że warto wysuwać kandydatury z naszych terenów - tak w ramach promowania naszego regionu)

ale poza tym - można wrzucać tu wszelkie interesujące, jakoś nawiązujące do tematyki, jak kto co znajdzie

PostNapisane: So, 24 stycznia 2009, 12:19
Oferty poszukujących pracy:
PostNapisane: Pn, 16 lutego 2009, 14:35
w chwili obecnej ja poszukuję. wszelkie info z mojej strony na prv.
PostNapisane: Pn, 16 lutego 2009, 17:26
ja także jestem osoba poszukującą pracy
KREW JEST POTRZEBNA CODZIENNIE, W DUŻYCH ILOŚCIACH, PONIEWAŻ JEST BEZCENNYM LEKIEM, KTÓREGO NIE DA SIĘ WYTWORZYĆ SYNTETYCZNIE. TY TEZ MOŻESZ POMÓĆ!!! ODDAJ KREW!!!

PostNapisane: Pn, 16 lutego 2009, 20:43
jest nas wielu ;)

PostNapisane: Wt, 17 lutego 2009, 16:24
Ja też.
Szukam pracy stałej, czasowej, dorywczej. Info na priv lub mejla.
PostNapisane: Wt, 17 lutego 2009, 17:29
Ludzie Wy mnie nie straszcie, że jest tak ciężko o pracę. Chetnie bym pomógł, ale nawet nie wiem w jaki sposób.
Jestem w tej kwestii bezradny :?
Następna strona

Powrót do Tablica ogłoszeń