[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Auto do Ślubu OPEL VECTRA OPC S-LINE

Auto do Ślubu OPEL VECTRA OPC S-LINE

Tematy typu kupię, sprzedam, oddam, wynajmę, zamienię. Możesz tu też zwrócić się o pomoc

PostNapisane: Wt, 25 sierpnia 2009, 16:31
Witam,

Chciałbym zaoferować Państwu wynajęcie samochodu marki Opel Vectra OPC S-Line w kolorze Silver Star z końca roku 2008. Jest to odmiana koloru srebrnego jedynego w swoim rodzaju, w sam raz na ślub.

Samochód, który Państwu oferuję to najnowsza a zarazem najbogatsza wersja tego modelu z czarną skórzaną tapicerką.

Samochód posiada:

-dwustrefową klimatyzacje;
-Bi-xenony dostosowujące promień padania światła do ruchu kierownicy;
-piękne 17 calowe felgi;
-podłokietnik zarówno z przodu jak i z tyłu;
- obszerne wnętrze oraz bagażnik, który pomieści wszystkie prezenty i kwiaty;
-wyśmienite nagłośnienie;
-dużo chromu na zewnątrz, który nadaje autu elegancji;
-bardzo piękna odmiana srebrnego lakieru;
-silnik 150 KM;
- wiele innych udogodnień.

Samochód Super się prezentuje i robi ogromne wrażenie.

Cena zawiera:
-wynajem samochodu wraz z kierowcą;
-tablice z napisem "nowożeńcy" ; "Młoda Para''

-przyjazd po Pana Młodego;
-przejazd do Panny Młodej;
-przejazd do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego;
-przejazd na sale weselną;
-przejazd na sesje zdjęciową
-przybranie samochodu sztuczną kompozycją w cenie;
-generalne czyszczenie.

Możliwa również dekoracja samochodu we własnym zakresie po wcześniejszym ustaleniu.

Samochód jest do wynajęcia także w tygodniu na śluby a także inne uroczystości i imprezy:

-chrzciny;
-komunie;
-studniówki;
-transfery na lotniska;
-randki;
-inne według życzeń.

Za każdym razem podstawiam idealnie wyczyszczony samochód z kulturalnym, miłym i schludnie ubranym kierowcą.

Więcej zdjęć można zobaczyć na mojej stronie http://samochodslubny.one.pl

Zachęcam do skorzystania z moich usług.

Kontakt:

Łukasz

tel: 660 538 424
e-mail: milupi@interia.pl
GG : 6515145
Załączniki
Obraz 1.JPG

PostNapisane: Wt, 2 lipca 2019, 13:59
Fajne auto, chociaż na takie okazje gustuje raczej w klasycznych oldtimerach.

----
koszt wynajmu samochodu

PostNapisane: So, 31 sierpnia 2019, 07:58
bardzo dobre samochody ma dealer https://www.uzywanejaknowe.pl/. Auta są dokładnie sprawdzone pod względem technicznym, ich przeszłoscia i prawnie. Dodatkowo oferują półroczną gwarancję. Bardzo dobre miejsce, pracownicy mają dużo wiedzę na temat motoryzacji. Polecam

PostNapisane: Wt, 12 listopada 2019, 10:23
Ja zawsze do ślubu chciałem pojechać sportowym autem i jak przedstawiłem ten pomysł swojej wybrance to odziwo ona też zawsze o tym marzyła i dlatego postanowiliśmy razem skorzystać z wynajem aut sportowych Kraków własnie na nasz ślub i powiem wam że my jak i goście byliśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru nie dość że spełniłem moje marzenie to jeszcze mogłem pojeździć sportowym autem jako kierowca. Polecam

Powrót do Tablica ogłoszeń