Sprzedam wyciskarkę do soku

Tematy typu kupię, sprzedam, oddam, wynajmę, zamienię. Możesz tu też zwrócić się o pomoc

Posty: 4
Dołączył(a): Pn, 28 marca 2016, 11:57
PostNapisane: Pn, 28 marca 2016, 11:59
Kuvings B6000 – wyciskarka dla wymagających

Obrazek

Wyciskarki do soków to obecnie wielki hit. Sięgając po nie, można przygotować pyszny i dostarczający mnóstwa witamin i minerałów napój. Wszyscy ci, którzy chcą kupić urządzenie najwyższej jakości powinni postawić na wyciskarkę Kuvings B6000.
Wyciskarka zalicza się do urządzeń wolnoobrotowych. Sprawdza się doskonale w procesie przyrządzania soku z nie krojonych zarówno owoców, jak i warzyw. Kupując ją, nie trzeba więc tracić czasu na dzielenie produktów na malutkie części. Stawiając na nią, można przygotować wyborny sok z:
- ziół;
- warzyw liściastych, chociażby sałaty oraz jarmużu;
- owoców i warzyw miękkich;
- warzyw twardych, do których zalicza się między innymi marchew oraz seler.
W czasie pracy wyciskarka wyrzuca nasiona oraz skórkę. Oddzielany jest też nadmiar błonnika. W efekcie otrzymuje się jeszcze więcej wybornego soku, który dostarcza mnóstwa witamin i minerałów.

Wyciskarka do owoców i warzyw Kuvings B6000 jest urządzeniem, które bez żadnych problemów można umyć. Po przygotowaniu soku trzeba umieścić w wyciskarce dwie szklanki gorącej wody, a potem ją włączyć. Tym sposobem wyciskarka czyści się sama. Świetnie, prawda? Nie trzeba tracić czasu na niemiłe usuwanie owocowej pulpy z konkretnych elementów urządzenia. Takie mycie o charakterze wstępnym sprawdza się świetnie.

Wyciskarka posiada mocny silnik, który jednocześnie naprawdę cicho pracuje. Dzięki temu przyrządzanie soku nie jest związane z niemiłymi bodźcami słuchowymi. Silnik charakteryzujący się dużą mocą to gwarancja tego, że z pomocą wyciskarki można przygotować sok z bardzo twardych warzyw. Nie doprowadzi to do awarii urządzenia.

Więcej na: https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html

Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 22 stycznia 2018, 10:16
PostNapisane: Pn, 22 stycznia 2018, 10:50
witam , czy to jest aktualne ogłoszenie myślałem o czymś takim ostatnio

Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 7 maja 2018, 10:48
PostNapisane: Pn, 7 maja 2018, 12:54
fajne te wyciskarki, ale cena kosmiczna :D
czy toś na prawde kupuje tak drogie sprzety?

Powrót do Tablica ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron