[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - GZM i Metropolia Śląsko-Zagłębiowska

GZM i Metropolia Śląsko-Zagłębiowska

PostNapisane: Pt, 29 sierpnia 2008, 13:26
Byłem dziś wyrejestrować pieska, którego już nie mam. Wchodzę do UM Sosnowiec i co widzę?
Ulotki GZM po niemiecku. Sosnowiec tylko na mapce a tak to Katowice, śląskie teatry, muzea, atrakcje, wszystko co ma w nazwie schlesien. I mnóstwo tego leży na Informacji. Szlag mnie prawie trafił. O zagłębiowskich muzeach, teatrach, atrakcjach cisza. Nawet bzdurna galeria na rondku w Katowicach jest. Tragedia. I to za nasze pieniądze.
Obrazek
PostNapisane: Pt, 29 sierpnia 2008, 21:21
Radek, a wziąłeś jedną taką ulotkę? Może mały scan?
Chętnie rzuciłabym okiem.

PostNapisane: So, 30 sierpnia 2008, 00:11
Chyba gdzieś mam ją, jak znajde kabel do cyfrówki to prześle
Obrazek
Administrator
PostNapisane: Śr, 3 września 2008, 15:03
Już mam tą ulotkę w ręku...
Kolorystyka żółto-niebieska gdzie wśród śląskich miast jest Sosnowiec ehhh... co za czasy

Po rozmowie z urzednikami z wydziału Informacji i Promocji okazało się, że sama ulotka została wydana przez GZM bez konsultacji z Sosnowcem :shock:
Metoda faktów dokonanych - robią ulotki m.in. dla nas nawet bez konsultacji z naszymi urzędnikami... przysyłają... a nasi posłuszni urzędnicy nie wyrzucą ich przecież na makulaturę... (tak przynajmniej mówili w urzędzie)

No i tym sposobem GZM mówi wszystkim, że Sosnowiec to Śląsk, a od naszych władz nie ma żadnej reakcji...

Tak właśnie działa GZM...

PostNapisane: Śr, 3 września 2008, 15:54
Piotrek władze Sosnowca też są winne. Żeby jakieś ulotki zostawić w Urzędzie trzeba mieć pozwolenie z tego co wiem.
Obrazek

PostNapisane: Śr, 3 września 2008, 17:40
No to z tego można wykreować kolejny artykuł w mediach. Może ktoś zdobyć ta ulotkę ? Ja w okolicy Urzędu przed niedzielą nie będę .
PostNapisane: Śr, 3 września 2008, 23:03
mamy te ulotki w solidnej liczbie:)

PostNapisane: Śr, 3 września 2008, 23:16
Dariusz JUREK napisał(a):No to z tego można wykreować kolejny artykuł w mediach. Może ktoś zdobyć ta ulotkę ? Ja w okolicy Urzędu przed niedzielą nie będę .

Nawet trzeba. Media podchwycą dziadostwo w GZMie. Czy jestem nadmiernym optymistą?
Obrazek
PostNapisane: Pt, 19 września 2008, 19:01
Radosław Żurek napisał(a):Nawet trzeba. Media podchwycą dziadostwo w GZMie. Czy jestem nadmiernym optymistą?

To raczej zadanie dla naszych lokalnych mediów. Nie ma co liczyć na gazete z panem J czy inne regionalne.
Administrator
PostNapisane: Cz, 25 września 2008, 22:15
Dziś można było usłyszeć posła Dolniaka w Radio Katowice, który wypowiadał się w/s metropolii... tą w której mamy mieszkać nazwał bodajże 8 razy "śląską" po czym w pewnej chwili zreflektował się i powiedział mniej więcej:

"nie chce przesądzać o nazwie, może to też być śląsko-zagłębiowska"...

Jestem dziwnie pewny, że ten "brak przesądzania" będzie oznaczał, że się obudzimy w Silesii... :cry:
Następna strona

Powrót do Samorząd i społeczeństwo