Zagłębiowski Klub Podróżnika

PostNapisane: Cz, 5 lutego 2009, 22:41
Zagłębiacy wśród swoich cech posiadają także wyjątkową mobilność i zamiłowanie do podróżowania w celu poznawania świata i tego bliskiego i tego dalekiego.
Są wśród nas amatorzy, miłośnicy podróżowania, ale także prawdziwi zawodowcy, uczestnicy różnych wypraw. Temat ten służy przedstawianiu zarówno ciekawych miejsc, w kraju i na świecie, gdzie nasi krajanie (amatorzy i zawodowcy) "postawili stopy", jak i zaprezentowaniu postaci naszych wybitnych podróżników, których posiadamy, a którzy są mało znani szerszej publiczności.
A może oni sami także zaszczycą to forum, dzieląc się informacjami, wrażeniami i zdjęciami z własnych podróży ?

PostNapisane: Śr, 24 sierpnia 2011, 20:32
Zapraszamy do rezerwacji pojazdów turystycznych na GoBus.pl. Szybkie oferty od przewoźników i bezpłatne porównywanie wycen.
Bezproblemowy wynajem autokarów czy najtańszy wynajem busów dla każdego

PostNapisane: Pt, 18 stycznia 2019, 10:51
hej,
ja mogę polecić doskonałego przewoźnika, który oferuje najwyższej jakości przewozy autokarowe i nigdy mnie nie zawiódł. Od 10 lat organizuje wycieczki po całej Polsce i Europie! Tutaj pracują sami odpowiedzialni ludzie, można im zaufać :) pozdrawiam

Powrót do Turystyka i rekreacja