Gdzie udać się na wycieczkę z dziećmi?

PostNapisane: N, 5 marca 2017, 23:01
Ostatnimi czasy nie bardzo mam kiedy wybrac sie gdziekolwiek. Mamy duzo zlecen i niestesty nie wyrabiam sie. Z checia wybralbym sie gdzies z rodzina, na jakis dalszy wypad .. wiecie odpoczac i zrelaksowac sie troche. Nie bede mial w tym roku zbyt wielu okazji, wiec chce zafundowac im najlepsze na co mnie stac. Mysle nad jakims wypadem na weekend do Warszawy. Wiadomo wszystko bedziemy tam miec praktycznie pod nosem oraz rozrywek wystarczy spokojnie na nie jeden taki wypad. Jaka lokalizacje na wynajecie mieszkania byscie proponowali? Zastanawiam sie nad centrum. Druga kwestia to z uslug jakiej firmy skorzystac .. ciekawa oferte widzialem tutaj https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-Studio/Select-Kolejowa-10-135-1 Napiszcie prosze co uwazacie o calym moim planie. Prosze ewentualnie o jakies inne propozycje co do wynajmu. Pozdrawiam.

PostNapisane: Cz, 8 lutego 2018, 14:17
Ten Olkusz brzmi bardzo ciekawie:)
Zobacz ofertę części DAF.

PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 09:42
moje dzieci pokochały konie, i szukam miłej stadniny w naszej okolicy ... ktos coś poleci?

PostNapisane: Pt, 25 maja 2018, 16:45
w Ogrodzieńcu jest park miniatur, dzieci sa tym miejscem zachwycone
w Bielsko Białej jest Muzeum Minerałów -ale to raczek dla starszaków, w tym samym mieście jest Eko - Park -ciekawe miejsce dla każdego wieku :D

PostNapisane: So, 24 listopada 2018, 14:55
Może warto odwiedzić Dobczyce? 30km od Krakowa, urocze miasteczko z ruinami zamku na wzgórzu i zalewem dobczyckim.
Poprzednia strona

Powrót do Turystyka i rekreacja