[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Targi EXPO Sosnowiec

Targi EXPO Sosnowiec

PostNapisane: So, 20 lutego 2010, 20:46
Megalomania i wirtualne zaklinanie rzeczywistości które brutalnie zderzają się z obiektywną prawdą którą każdy z nas widzi na co dzień :)
Może to jednak jakiś sposób ? Może jacyś obcy i do tego głupi uwierzą ? ;)

PostNapisane: So, 20 lutego 2010, 21:29
Ludzie z całej Polski zjeżdżają na targi więc kto wie.
Pewnie uwierzą.
to ja stoisko Sosnowca musiałem przeoczyć bo nie widziałem
Obrazek
PostNapisane: N, 21 lutego 2010, 09:12
Trochę większa fotorelacja z targów turystycznych i łowieckich.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/mied ... 27025.html
PostNapisane: N, 21 lutego 2010, 10:24
no.. należałoby w tym kontekście poważnie się zastanowić kto i za co bierze pieniądze w promocji miasta Sosnowca
bardzo fajnie, że ulotki zrobione przez FdZD
widzę też stojak zrobiony przez Bramę Cukermana
no i Sosnart

wydaje mi się, że przez wydział promocji przechodzą niezłe pieniądze
a pomysłu czy czegokolwiek wielkie zero

ale spoko - w Będzinie właśnie widziałem wydany na kredowym papierze (serio, je kasy w to poszło?) folder reklamujący... urząd stanu cywilnego i różne usługi około weselne - wideokamerowania itp :shock: (no i spora sesja zdjęciowa z ładnymi dziewczynami w okolicznościach pałacu mieroszewskich) - i to jest rozdawane w muzeum zagłębia
o co chodzi?
po co reklamować urząd i wideokamerowania? nie ma już innych atrakcji w tym mieście? nasuwa się pytanie, czy to było naprawdę dofinansowane z publicznych pieniędzy?)

zaczynam dochodzić do wniosku, że żyję w jakimś surrealistycznym miejscu
czy ci którzy siedzą po tych urzędach aż tak daleko mają do rzeczywistości? albo mają aż takie poczucie humoru i teraz się z nas wszystkich śmieją

biorą ogromne pieniądze
a efekty... widać na zdjęciach
bazują na ulotkach, które projektowane były za darmo...
PostNapisane: N, 21 lutego 2010, 11:17
Także byłem w EXPO i także zawiodłem się po całości,
-po pierwsze promocją naszych miast będącą delikatnie mówiąc ubogą;
- po drugie ilością i jakością proponowanych na targach ofert, zdecydowanie liczyłem na coś więcej;
- po trzecie słabą organizacją i brakiem odpowiedniej dawki atrakcji dodatkowych.

Jadąc na targi można było mieć kilka koncepcji.
Na przykład wybrać sobie miejsce do spędzenia urlopu, biur podróży niestety nie było odgroma, a najlepiej prezentowała się sosnowiecka Triada, która ma siedzibę w Centrum miasta i nie trzeba targów by jechać przez nich na wakacje.
Druga sprawa promocja naszych miejscowych atrakcji i innych miast polskich.
Na stoisku S-ca najlepsze były lizaki i ulotki FdZD, które schodziły jak ciepłe bułeczki, Dąbrowę ciężko było w ogóle zauważyć.
Z innych stoisk najlepiej wyglądała Muszyna i ...TAtralandia. Było jeszcze ciekawe stoisko PTTK.
Ogólnie nie interesuję się łowiectwem i raczej nie są to tematy dla mnie, dlatego ciekawiło skąd połączenie tych dwóch dziedzin. Po odwiedzeniu targów zrozumiałem po co . Wypchana zwierzyna, stroje i broń myśliwska były najciekawszymi fragmentami targów, przy których ludzie się najchętniej fotografowali.

PostNapisane: N, 21 lutego 2010, 22:10
ja byłem wczoraj w Expo i również uważam, że największą atrakcją tych Targów były wypchane łosie, kozice i inne zwierzaki.

Natomiast jak podszedłem do stoiska Sosnowca to zastałem dwie osoby obsługi stoiska, które zapychały się ciastkami i które po prostu udawały, że mnie nie widzą. A przecież mogłem być turystą z Ameryki, rządnym sosnowieckich atrakcji. Ostatecznie nie do końca usatysfakcjonowany zabrałem kilka ulotek FdZD i poszedłem sobie .. i również zadaję sobie pytanie, co to jest ta promocja Sosnowca ... :lol:

Kamil Wnuk napisał(a):Także byłem w EXPO i także zawiodłem się po całości,
-po pierwsze promocją naszych miast będącą delikatnie mówiąc ubogą;
- po drugie ilością i jakością proponowanych na targach ofert, zdecydowanie liczyłem na coś więcej;
- po trzecie słabą organizacją i brakiem odpowiedniej dawki atrakcji dodatkowych.

Jadąc na targi można było mieć kilka koncepcji.
Na przykład wybrać sobie miejsce do spędzenia urlopu, biur podróży niestety nie było odgroma, a najlepiej prezentowała się sosnowiecka Triada, która ma siedzibę w Centrum miasta i nie trzeba targów by jechać przez nich na wakacje.
Druga sprawa promocja naszych miejscowych atrakcji i innych miast polskich.
Na stoisku S-ca najlepsze były lizaki i ulotki FdZD, które schodziły jak ciepłe bułeczki, Dąbrowę ciężko było w ogóle zauważyć.
Z innych stoisk najlepiej wyglądała Muszyna i ...TAtralandia. Było jeszcze ciekawe stoisko PTTK.
Ogólnie nie interesuję się łowiectwem i raczej nie są to tematy dla mnie, dlatego ciekawiło skąd połączenie tych dwóch dziedzin. Po odwiedzeniu targów zrozumiałem po co . Wypchana zwierzyna, stroje i broń myśliwska były najciekawszymi fragmentami targów, przy których ludzie się najchętniej fotografowali.
PostNapisane: N, 21 lutego 2010, 23:04
Z tego co widzę, można ciekawy materiał przygotować na debatę zagłębiowską :)

PostNapisane: Pn, 22 lutego 2010, 01:59
przynajmniej widzieliście stoisko Sosnowca, ja obszedłem całe targi i sobie go nie przypominam:
żałuję że nie wziąłem aparatu bo bym sobie cyknął zdjęcie z jedną z tych strzelb co były wielkie jak armata :D
na pocieszenie mam mapkę szlaku browarów w Belgii i mapkę szlaku Bitwy o Ardeny również w Belgii i przyznam już bym chciał tam pojechać :D
Obrazek

PostNapisane: N, 8 maja 2011, 20:10
Jak przejrzałem zdjęcia z wizualizacji Centrum Konferencyjnego przy Spodku w Katowicach to nie mam wątpliwości co tam powstanie (imprezy typu: Moto Show Katowice). Z drugiej strony tłumaczy to również zastój w pracach nad rozbudową hal targowych w Sosnowcu .. :(

Planowane 34.000 m2 pod dachem plus powierzchnia w Spodku to prawie tyle ile w Poznaniu. A poza tym z tego co czytałem to obiektami ma zarządzać firma wyłoniona w przetargu i kto wie, czy nie zostanie nią Kolporter ... ;)

Więcej:
http://katowice.gazeta.pl/katowice/51,7 ... 7.html?i=5
Poprzednia strona

Powrót do Gospodarka i inwestycje