[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - sofa do pokoju syna

sofa do pokoju syna

PostNapisane: N, 16 grudnia 2018, 23:07
witam, robiłam ostatnio z mężem mały remont w mieszkaniu, na szczęście ze wszystkim się już uporaliśmy. Chcemy jeszcze tylko kupić nową sofę do salonu dla naszego synka. Zastanawiamy się nad kupnem sofy w sklepie Wiki Meble https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/SOFY_KANAPY Mają spory wybór i ceny też korzystne, jak myślicie, to dobry wybór?

PostNapisane: N, 23 grudnia 2018, 13:39
"Czy to dobry wybór?" - chyba sami musicie zdecydować, o ile znacie gust syna i wiecie jak wygląda pokój... Sklepu nie znam, więc pod tym względem nie mogę polecić.

PostNapisane: Cz, 21 lutego 2019, 16:53
uważam, że dziecko powinno samo sobie wybierać, jakie chce mieć łóżko, my mu możemy zawęzić wybór i dać propozycje z pasującej nam półki cenowej, ale wybór powinien być jego

PostNapisane: Pn, 25 lutego 2019, 22:04
Też jestem tego zdania. Oczywiście, jeśli dziecko jest w odpowiednim wieku. Mój syn ma 10 lat i z podjęciem decyzji ma spore problemy. W tym roku musieliśmy kupić mu nowe biurko do szkoły. Najpierw sami oceniliśmy dostępne meble. Wybraliśmy mu jeden sklep https://sklep.akord.net.pl/9-tanie-biurka-komputerowe żeby ograniczyć wybór. To mu bardzo pomogło. Po dwóch dniach wybrał swoje biurko. Mam nadzieję, że z czasem będzie mu to szło coraz lepiej.

PostNapisane: Śr, 27 marca 2019, 11:39
Proponuję sprawdzić też w tym sklepie Solpol-Meble, jeżeli chodzi o sofy to mają jakiś wybór, jednak dla dziecka to raczej poszukałabym czegoś w tym stylu jak narożnik Lido https://solpol-meble.com.pl/naroznik-lido.html do tego można od razu dobrać inne meble z zestawu.

PostNapisane: Cz, 30 stycznia 2020, 14:49
Zabierz syna razem do sklepu i niech on powie, co mu się podoba.

Powrót do Gospodarka i inwestycje