Katalog firm i instytucji Zagłębia Dąbrowskiego.

PostNapisane: N, 10 kwietnia 2011, 21:05
Jeśli posiadasz firmę zlokalizowaną na terenie Zagłębia Dąbrowskiego i poszukujesz darmowej promocji w internecie to zapraszam do umieszczenia oferty w Katalogu firm i instytucji Zagłębia Dąbrowskiego" znajdującego się pod adresem:

http://zaglebiedabrowskie.com.pl/
Ostatnio edytowano N, 20 sierpnia 2017, 21:33 przez Zenon Lusus, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt, 20 stycznia 2015, 12:56
Dzięki za linki. Myślę, że to się przyda i sprawdzi, martwi mnie jednak treść tego katalogu - jest w języku chińskim a tego chyba nikt z nas nie zna :) Szkoda, że sprzedałeś stronę.
Pozdrawiam, Kamil Jonasz
Sprawdź: gry przeglądarkowe strategiczne

PostNapisane: So, 24 stycznia 2015, 14:49
Temat ten w dalszym ciągu jest i był interesujący, ale sama domena była wykupiona na rok (zapewne chińczyki ją po prostu przejęły). A ponieważ w tamtym czasie atakowało nas dużo spamu, brakowało osób do pomocy, dlatego temat został zawieszony. Jeśli jednak masz ochotę pomóc w jego rozwoju to zapraszamy do kontaktu ... każda osoba chętna do działania się przyda ...:)

Kamil Jonasz napisał(a):Dzięki za linki. Myślę, że to się przyda i sprawdzi, martwi mnie jednak treść tego katalogu - jest w języku chińskim a tego chyba nikt z nas nie zna :) Szkoda, że sprzedałeś stronę.

Powrót do Gospodarka i inwestycje