[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Miejsca parkingowe w miastach regionu

Miejsca parkingowe w miastach regionu

Administrator
PostNapisane: Wt, 10 sierpnia 2010, 02:09
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... ntrum.html

To konieczne, żeby znaleźć dodatkowe miejsca parkingowe. Niemożliwe? - Wskażemy władzom miejsca pod parkingi, których zdają się nie dostrzegać - zapewniają inicjatorzy ruchu.

wg mnie akurat Sosnowiec nieźle stoi jeśli chodzi o parkingi... plaza... niedaleko UM... Małachowskiego... Dworzec PKP...

twórcy komitetu z całym szacunkiem zaklinają rzeczywistość...

Kampania wyborcza i nic więcej...

PostNapisane: Wt, 10 sierpnia 2010, 08:41
Pewnie tak, ale i ja sam mogę wskazać w centrum 2 miejsca które bez filozofii można zagospodarować na parkingi. Są to te dwie dziury między budynkami na ulicy Dęblińskiej. Tam gdzie miasto miało budować nowe, czy nowy budynek tzw plombę.
I tak tam stoją samochody, ale nie tyle ile by mogło gdyż są tam dziury. Wystarczyło by to wyrównać i parkingi przynajmniej tymczasowe do rozpoczęcia inwestycji jak znalazł.

Powrót do Gospodarka i inwestycje