Sobotnie Kino Familijne w MBP


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Śr, 2 kwietnia 2014, 12:30
5 kwietnia 2014 r. o godz. 11:00 (sobota) zapraszamy na kolejny familijny seans. Na dzieciaki wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, czekać będzie mądra i proekologiczna bajka przygodowa! Wstęp wolny.

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów, w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

W kwietniu proponujemy filmową opowieść o nastoletniej Mary Katherine, córce szalonego profesora, niespodziewanie trafiającej do sekretnej, leśnej krainy, która, jak sądziła, istnieje jedynie w nieokiełznanej wyobraźni jej ojca. Odważna dziewczyna przyłącza się do śmiałków walczących w obronie lasu ze złymi wojownikami, przeżywa niesamowite przygody i pierwsze porywy serca.

Uprzejmie informujemy, że wejście na Aulę będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 23 marca 2018, 11:34
PostNapisane: Pt, 23 marca 2018, 11:37
Jak te kino familijne teraz się organizuję
http://www.asianescortlondonagency.com

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron