Kino pod napięciem


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Śr, 26 marca 2014, 16:09
Kino w Bibliotece zaprasza na kwietniowe projekcje różnorodnych filmów gwarantujących widzom dużą dawkę silnych emocji. Sensacyjne wątki, wartka akcja, błyskotliwe dialogi i bohaterowie walczący o życie, to tylko przedsmak tego, co przygotowaliśmy na kwiecień w Kinie w Bibliotece. W programie m.in. nowości, hity ostatnich lat, obrazy nagradzane w kategoriach za najlepsze efekty specjalne, dźwięk i zdjęcia, a w rolach głównych same gwiazdy – Tom Cruise, Denzel Washington, Sandra Bullock, Jack Nicholson, Brad Pitt i George Clooney. Serdecznie zapraszamy w każdą środę! Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (2, 9, 16, 23, 30 kwietnia) o godz. 18.00.

Uprzejmie informujemy, że wejście na Aulę będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl. Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

W środę 2 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na nagrodzony 7 Oscarami (za najlepszą reżyserię, muzykę, montaż, dźwięk, zdjęcia, montaż dźwięku i efekty wizualne) dramat sci-fi ze znakomitymi rolami Sandry Bullock i George’a Clooneya. Reżyseria – Alfonso Cuarón.

Dr Stone jest wybitną specjalistką od inżynierii medycznej. Zatrudniona przez NASA trafia do zespołu pracującego przy naprawie teleskopu Hubble'a. Dowódcą misji jest Matt Kowalsky, który po powrocie na Ziemię zamierza zakończyć karierę astronauty. Gdy stacja kosmiczna zostaje zniszczona przez szczątki rosyjskiego satelity, pozostała przy życiu dwójka naukowców musi przetrwać w ekstremalnych warunkach i znaleźć sposób na powrót na Ziemię.

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron