Wieczór Kultury Irlandzkiej 2014


Posty: 817
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Śr, 12 marca 2014, 13:44
W piątek 14 marca o godz. 17.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza serdecznie do Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 na „Wieczór Kultury Irlandzkiej”, w ramach którego będzie można wysłuchać wykładu dra Romana Kaweckiego zatytułowanego „Michael Collins - powstaniec, terrorysta, bohater narodowy Irlandii" oraz wziąć udział w projekcji filmu biograficznego. Wstęp wolny!

„St. Patrick’s Day. Weekend Kultury Irlandzkiej” to coroczne sosnowieckie wydarzenie kulturalne, powstałe w wyniku współpracy Zespołu Tańca Irlandzkiego „Lia Fáil” z Miejskim Klubem im. Jana Kiepury w Sosnowcu. W tym roku, tak jak w poprzednich, również Biblioteka weźmie czynny udział w zielonym święcie Irlandii...

Projekt „St. Patrick’s Day. Weekend Kultury Irlandzkiej” ma na celu przybliżenie mieszkańcom Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego klimatu tego najważniejszego irlandzkiego święta i wszystkiego, co się z nim wiąże, czyli tańców, muzyki i zabawy. W programie przedsięwzięcia: koncerty, pokazy filmowe, warsztaty taneczne oraz wiele innych atrakcji. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 13-17 marca.

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron