Sobotnie Familijne Kino w Bibliotece w marcu


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Śr, 26 lutego 2014, 14:11
1 marca 2014 r. o godz. 11:00 (sobota) zapraszamy na kolejny familijny seans. Na dzieciaki wraz z osobami towarzyszącymi, w Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, czekać będzie pełna magii, zachwycająca klasyczną animacją i cudownymi postaciami, disney’owska wersja średniowiecznej legendy o przygodach Króla Artura. Wstęp wolny.
Uprzejmie informujemy, że wejście na Aulę będzie możliwe na pół godziny przed seansem i kwadrans po jego rozpoczęciu. Prosimy o punktualność!

Nudzi Ci się? Nie wiesz co zrobić z sobotnim przedpołudniem? Nie masz ochoty na kolejne telewizyjne powtórki? Na myśl o sprzątaniu mieszkania dostajesz drgawek? Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu ma na to lekarstwo! Bierz rodzinkę i szoruj do Kina w Bibliotece!

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów, w każdą pierwszą sobotę miesiąca. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 29 marca 2018, 07:51
PostNapisane: Cz, 29 marca 2018, 07:54
Mi się te kino bardzo podobało i ładniejszego w swoim życiu nie widziałem
http://www.londonhotelnet.co.uk

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron