Trzeci seans musicalowy


Posty: 817
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 17 lutego 2014, 08:55
Muzyka, światła, taniec, zabawa – karnawał! Kino w Bibliotece zaprasza na szalone lutowe środy z najsłynniejszymi musicalami w historii kina! Olśniewające love story, porywające rytmy piosenek nuconych na całym świecie, kultowe choreografie, a w rolach głównych najjaśniejsze gwiazdy Hollywood sześciu dekad. Gwarantujemy naszym widzom, że nieruchome siedzenie w fotelu będzie wręcz niemożliwe. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (5,12,19,26.lutego) o godz. 18.00.

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl

W środę 19 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na pełny muzycznych hitów amerykański film w reżyserii Randala Kleisera. W rolach głównych: John Travolta i Olivia Newton-John.
Lata 50-te w Stanach Zjednoczonych – wielka rewolucja obyczajowa młodzieży. Dziewczyna rozpoczynająca naukę w kalifornijskim liceum, pierwszego dnia szkoły spotyka swą wakacyjną miłość. Niestety, ich spotkanie pokazuje, że oboje należą do skrajnie różnych światów. Sandy to delikatne niewiniątko stroniące od wszelkich używek i wulgaryzmów. Danny jest przywódcą szkolnego gangu, pozującym na twardziela. Czy wakacyjna miłość przetrwa szkolną grę pozorów?

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron