Musicalowe Kino w Bibliotece - drugi seans


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 10 lutego 2014, 09:06
Muzyka, światła, taniec, zabawa – karnawał! Kino w Bibliotece zaprasza na szalone lutowe środy z najsłynniejszymi musicalami w historii kina! Olśniewające love story, porywające rytmy piosenek nuconych na całym świecie, kultowe choreografie, a w rolach głównych najjaśniejsze gwiazdy Hollywood sześciu dekad. Gwarantujemy naszym widzom, że nieruchome siedzenie w fotelu będzie wręcz niemożliwe. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (5,12,19,26.lutego) o godz. 18.00.

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl

W środę 12 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na amerykański musical w reżyserii Stanleya Donena i Gene'a Kelly. W rolach głównych wystąpili: Gene Kelly, Donald O'Connor, Debbie Reynolds i Jean Hagen.
Stany Zjednoczone, koniec ery filmu niemego. Producenci jednej z wytwórni filmowych mają nie lada problem z udźwiękowieniem nowych filmów, gdyż ich wielka gwiazda posiada okropnie brzmiący głos, przypominający skrzypienie drzwi. Jej partner, słynny amant, widzi rozwiązanie patowej sytuacji w osobie młodziutkiej aktorki o pięknym głosie. Czy „wiszące w powietrzu” uczucie nie przeszkodzi w doprowadzeniu projektu do szczęśliwego końca?

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron