Musicalowe Kino w Bibliotece


Posty: 817
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Wt, 4 lutego 2014, 08:21
Muzyka, światła, taniec, zabawa – karnawał! Kino w Bibliotece zaprasza na szalone lutowe środy z najsłynniejszymi musicalami w historii kina! Olśniewające love story, porywające rytmy piosenek nuconych na całym świecie, kultowe choreografie, a w rolach głównych najjaśniejsze gwiazdy Hollywood sześciu dekad. Gwarantujemy naszym widzom, że nieruchome siedzenie w fotelu będzie wręcz niemożliwe. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wstęp wolny.

Seanse odbywać się będą tradycyjnie w wygodnej Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w środy (5,12,19,26.lutego) o godz. 18.00.

Szczegółowy repertuar na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o kolejne tytuły filmów prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl

W środę 5 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na porywający musical w reżyserii Baza Luhrmana, nagrodzony Oscarami za najlepsze kostiumy i scenografię, uwodzący feerią barw i niecodziennymi aranżacjami muzyczno-wokalnymi.
Fascynująca opowieść o zakazanym uczuciu łączącym ubogiego pisarza i gwiazdę najsłynniejszego paryskiego klubu nocnego. Olśniewająca wizualnie historia miłości, filmowa pochwała prawdy, wolności i piękna. W rolach głównych: Nicole Kidman i Ewan McGregor. W tle Francja przełomu wieków - XIX i XX.

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron