Trzeci seans z Meryl Streep


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Pn, 20 stycznia 2014, 08:50
Utalentowana, charakterystyczna, piękna i wszechstronna – po prostu NIEPOWTARZALNA! Meryl Streep – jedna z najpopularniejszych współczesnych gwiazd Hollywood, zdobywczyni 3 Oscarów i dziesiątek innych prestiżowych nagród, a przede wszystkim wybitna aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Tegoroczny karnawał zamierzamy uczcić w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sosnowcu miniprzeglądem filmów z Meryl Streep, w jej zabawnej, komediowej, karnawałowej nomen omen, odsłonie. Wstęp wolny – zapraszamy!

W każdą styczniową środę (8,15,22,29.I.2014) o godz. 18:00 zapraszamy do Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 na projekcje filmowe niezapomnianych filmów z Meryl Streep w roli głównej. W repertuarze przezabawne komedie romantyczne, muzyczne, a nawet makabryczne!

W środę 22 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na film będący wspaniałą okazją, by na nowo zakochać się w wielkich przebojach ABBY: "Dancing Queen", "S.O.S.", "Money, Money, Money" i "Take a Chance on Me". Taki musical – tylko z Meryl Streep!
20-letnia Sophie (Amanda Seyfried) ma jedno marzenie: być poprowadzoną do ołtarza przez swojego biologicznego ojca. Jest to tym bardziej trudne, że jej ojciec był tylko wakacyjnym romansem jej ekscentrycznej matki - Donny (Meryl Streep). Zdeterminowana Sophie odnajduje pamiętnik, na podstawie którego udaje jej się wyłonić trzech potencjalnych kandydatów na ojca. Zapraszając ich na swój ślub ma nadzieję, że w końcu uda jej się rozwikłać zagadkę.


Więcej informacji na temat wyświetlanych filmów można uzyskać w naszych placówkach na terenie miasta. Masz pytanie – np. o tytuł wyświetlanego filmu? Napisz do nas – kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl

Posty: 1
Dołączył(a): So, 17 marca 2018, 10:55
PostNapisane: So, 17 marca 2018, 10:56
Pytałem się znajomego który był i powiedział mi że to był super seans
http://www.amber-escort.com

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości