Ferie 2014 w MBP w Sosnowcu


Posty: 817
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Wt, 14 stycznia 2014, 08:38
Jak co roku, Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu nie pozwoli się nudzić żadnemu dziecku spędzającemu zimowe ferie w mieście. Przez całe 2 tygodnie międzysemestralnej przerwy, we wszystkich placówkach MBP na terenie Sosnowca, odbywać się będą zajęcia plastyczne, literackie, ruchowe i rozrywkowe pod hasłem „Zawiąż szalik, schowaj uszy – na lodowiec pora ruszyć!”. Wstęp wolny – zapraszamy!

Planowane przez MBP zimowe spotkania będą miały na celu nie tylko wypełnienie wolnego czasu naszym milusińskim, lecz także przybliżenie im w miły i zabawny sposób wiedzy na temat epoki lodowej, zwanej również lodowcową i nie tylko. W związku z tym planowane atrakcje tematycznie będą związane właśnie ze zlodowaceniem, prehistorycznymi zwierzętami i roślinami, wyprawami polarnymi, badaniami biegunów ziemi, zmianami klimatu i mroźnymi zjawiskami pogodowymi.
W programie m.in. - w poniedziałki i piątki o 11.00 - projekcje najpopularniejszej serii bajek o przygodach nietypowego stada składającego się z Mamutów, Leniwca, Tygrysa i Oposów oraz - w pozostałe dni we wszystkich placówkach MBP - warsztaty plastyczne, gry, zabawy, pogadanki, wspólne czytanie książek i wiele innych atrakcji.
Krótko mówiąc – zapraszamy na biblioteczny lodowiec!
Szczegółowy plan imprez na stronie http://www.biblioteka.sosnowiec.pl

Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 23 marca 2018, 08:25
PostNapisane: Pt, 23 marca 2018, 08:27
Ale to było już bardzo dawno temu
http://www.orientalgirlfriends.co.uk

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron