II Kongres „Obywatel Senior” 2013


Posty: 824
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 12:39
PostNapisane: Śr, 11 września 2013, 12:17
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza na spotkanie w ramach II edycji Kongresu „Obywatel Senior” organizowanego we współpracy z Parkiem Śląskim w Chorzowie, poświęconego różnym formom aktywności ludzi starszych: edukacyjnej, sportowej, kulturalnej, rekreacyjnej, oraz ich działalności społecznej. Wstęp wolny.

16 września 2013 (poniedziałek) o godz. 17.00 zapraszamy do Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. W programie spotkania: wykład mgr Elżbiety Okularczyk z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu zatytułowany „Kobiety natchnieniem artystów” oraz projekcja optymistycznego filmu z Jackiem Nicholsonem i Morganem Freemanem w rolach głównych, mówiącego o tym jak wiele jesteśmy w stanie zdziałać w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia, mając przed sobą całe lata lub tylko krótkie miesiące życia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także na pozostałe imprezy towarzyszące Kongresowi organizowane przez cały tydzień (16-20.IX) w większości naszych placówek. Szczegółowy harmonogram na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl.

Powrót do Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron