[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - WikiZagłębie - czyli dyskusje o naszej encyklopedii regionu

WikiZagłębie - czyli dyskusje o naszej encyklopedii regionu

Przestrzeń dyskusji dla użytkowników wikizaglebie.pl
Administrator
PostNapisane: Pt, 7 października 2011, 22:13
Tak sobie myślę, że sporo ludzi z forum redaguję wikizagłębie... a brakuje tematu dyskusyjnego...

wiadomo, że inicjatywa dopiero raczkuje, ale w perspektywie średniookresowej 1-2 lata myśle, że będzie najlepszym źródłem wiedzy :)

Proszę jednak wszystkich o szczególne zwrócenie uwagi na to by publikowane treści nie naruszały praw autorskich, a jeśli już posiłkujemy się danymi - piszemy skąd dane pochodzą...

Szczególnie bądźmy wyczuleni na kopiowanie na żywca z Wikipedii

PostNapisane: Pn, 10 października 2011, 21:14
Na pierwszej stronie należało by umieścić miejsce na link do kilku najważniejszych haseł jak

Zagłebie Dabrowskie
Historia Zagłebia Dąbrowskiego
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Bedzin
Administrator
PostNapisane: Wt, 11 października 2011, 18:37
tak też się stanie ;) tylko należy maksymalnie dopracować te najważniejsze...
zmiany są nieodzowne...

myślę, że w listopadzie sporo się zmieni ;)

na pewno kalendarz zagłębiowski trzeba uruchomić - póki co trwa dodawanie dat i to poki co hamuje ;)
na pewno trzeba zmodyfikować menu po lewej
na pewno trzeba zrobić na głónej czesc: Najważniejsze artykuły (te najpierw trzeba zrobić b.dobrze)
Administrator
PostNapisane: N, 23 października 2011, 22:21
Zablokowałem do edycji infobox o miastach - proponuje nie mieszać na chwilę obecną i ewentualne wprowadzić gdy będzie więcej info na portalu. Zmiany w tym zakresie spowodowały rozjechanie się boxu w istniejących już hasłach - dlatego proponuje zostawić tak jak jest - myślę, że dobrze byłoby się pod koniec roku spotkać w gronie wikizagłębiaków i porozmawiać co można usprawnić ;) to może być jeden z tematów do poruszenia

Jednocześnie chciałbym pochwalić za ostatnią działalność użytkowników:
- Krzysztof Hajewski
- Bogdan Wawel
- Tom

Wiele roboty wykonują też członkowie FdZD - Dariusz Jurek, a ostatnio zaktywizowali się i inni :)

Wszystkim serdecznie dziękuję!
Widzę, że coraz więcej osób włącza się w działanie, co mnie niezmiernie cieszy. Mam cichą nadzieję, że uda się wypełnić wkrótce nasze kalendarium hasłami zagłębiowskimi - wtedy ze strony głównej zniknie to ogólne kalendarium zaczerpnięte z wikipedi.

PostNapisane: So, 5 listopada 2011, 22:24
Tak na szybko przejrzałem parę artykułów (kopalnia Paryż, kopalnia Saturn) - i mogę powiedzieć tyle: zgroza :(

A jaki jest sens robienia stron takich:
http://wikizaglebie.pl/wiki/Kopalnia_%2 ... 3rnicza%29 (link powinien wskazywać stronę kopalni Paryż)
http://wikizaglebie.pl/wiki/Kopalnia_%2 ... 3rnicza%29
to już w ogóle nie wiem...
Administrator
PostNapisane: N, 6 listopada 2011, 19:38
zapraszamy do współpracy przy wypełnianiu...
ciężko po m-cu działalności kilku osób (w dodatku po godzinach pracy zarobkowej) mieć w pigułce wszystko

częśc haseł chociaż pustych czeka na wypełnienie - póki co są one pokategoryzowane by ułatwić późniejsze wypełnienie...

PostNapisane: N, 6 listopada 2011, 23:44
Ja nie twierdzę, że ma być wszystko w krótkim czasie, ale takie bajkopisarstwo to się według mnie mija z celem - jeżeli chcecie, by zagłębiowska wikipedia była traktowana poważnie.
Za zaproszenie dziękuję, ale na swoje forum mam mniej czasu niżbym chciał - choćby właśnie na dopracowanie wątków o zagłębiowskich kopalniach.

PostNapisane: Pn, 26 grudnia 2011, 00:19
http://wikizaglebie.pl/wiki/Specjalna:Statystyka

Jak wygląda ze statystyki 101 281 odwiedzin

100 000 pobite
Administrator
PostNapisane: Wt, 27 grudnia 2011, 00:12
wg google analytics od 1 pazdziernika odwiedzin jest 4500 a odslon 53 tys...

jednak nie tyle wynik jest ważny co jak najpełniejsze wypełnienie luk wikizaglebie.pl ;)
wszystko jest robione na biezaco w ramach wolnego czasu wikizaglebiakow

obliczamy, że wiki jest to projekt długofalowy wiec na wymierne efekty trzeba niestety poczekac...
PostNapisane: N, 26 lutego 2012, 21:32
Moja propozycja do Kategorii zdjęć już kilka dodałem i fajnie wygląda :)
http://wikizaglebie.pl/index.php?title= ... &redlink=1

Kategorie:
[[Kategoria: Rzeka]]
[[Kategoria: Mapa]]
[[Kategoria: Kościół]]
[[Kategoria: Książka]]
[[Kategoria: Logo]]
[[Kategoria: Portret]]
[[Kategoria: Zamek]]
[[Kategoria: Zabytek]]
[[Kategoria: Grób]]
[[Kategoria: Herb]]
[[Kategoria: Budynek]]
[[Kategoria: Gazeta]]
[[Kategoria: Pomnik]]
[[Kategoria: Miasto]]
[[Kategoria: Odznaka]]
[[Kategoria: Inne]]

Prośba do wszystkich:
Przy dodawaniu informacji do kalendarium sprawdzić czy zdanie zaczyna się z dużej litery, oraz nie kończyć ostatniego słowa kropką
Następna strona

Powrót do WikiZagłębie