[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Nieuczciwe praktyki doradców Open Finance w Sosnowcu

Nieuczciwe praktyki doradców Open Finance w Sosnowcu

PostNapisane: Pn, 25 lutego 2013, 19:55
Wszystkich którzy korzystali z usług banków i instytucji finansowych holdingu Getin Holding zapraszam na stronę wrobieni.org oraz przywiazanidopolisy.pl . Wielu ludzi jeszcze nie wie, że nabyło tam niekorzystne produkty finansowe > wymienię kilka : Libra , Pareto,Kwartalny Profit,Kwartalne Zyski , Stokrotka , Mini Ratka , Światowe Bogactwa , Globalne Rynki,Better Future,Plan Oszczędnościowy Stabilne Oszczędzanie i inne . Te produkty były bardzo często oferowane z naruszeniem prawa. Stworzono specjalną technikę sprzedaży , dzięki której wielu niczego nie podejrzewających klientów zostało wrobionych w długoterminowe produkty strukturyzowane obarczone wysokim ryzykiem inwestycyjnym oraz ogromnymi opłatami likwidacyjnymi pod przykrywką dobrze oprocentowanych lokat . Te dobrze oprocentowane lokaty już po kilku miesiącach generują ponad 40 % straty . Sprawa zatacza coraz szersze kręgi i zajmują się nią urzędy nadzoru nad rynkiem finansowym . Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę " wrobieni w getin " aby zobaczyć jak działa kiedyś bardzo dobry bank . Produkty te pomimo tego że są długoletnie (10 i 15 lat) wielokrotnie były sprzedawane osobom w bardzo podeszłym wieku .Są to produkty oferowane jako Ubezpieczenie na Życie i dożycie a ubezpieczycielami są Open Life i TU Europa.Zwracam się z prośbą do wszystkich którzy już zorientowali się co ich doradcy w banku ( Idea Bank , Getin Bank , Open Finance,Tax Car ) im sprzedali oraz do osób które żyją jeszcze w nieświadomości i uważają że ich pieniądze są bezpieczne do działania . Wielu wrobionych organizuje się w grupy w poszczególnych miastach i zakłada pozwy zbiorowe oraz podejmuje działania demaskujące działalność wymienionych instytucji finansowych . Szukam wrobionych przez Open Finance w Sosnowcu celem wspólnego działania.Wszystkim,którzy posiadają wymienione lub podobne produkty służę pomocą i wyjaśnieniami.

PostNapisane: Śr, 7 lutego 2018, 11:38
Dlatego ja nie bawię się w ubezpieczenia z banku, w wybieram pomiędzy ofertami firm stricte ubezpieczeniowych. Bądź co bądź, ale trzeba dokładnie wiedzieć co się podpisuje... Jak szukałam ubezpieczenia na życie to po prostu znalazłam ranking ubezpieczeń, porozmawiałam z konsultantem i wybrałam najlepszą dla siebie opcję...

Powrót do Wydarzenia i fakty