[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - 13.11.2012 godz 15:00 Patelnia

13.11.2012 godz 15:00 Patelnia

PostNapisane: Pt, 9 listopada 2012, 14:18
W tym czasie odbędzie się akcja informacyjna dotycząca planowanego strajku generalnego na terenie woj. Śląskiego. Prawdoodobny termin strajku to luty 2013r.

Zapraszam
Forum mieszkańców Środuli - http://www.forum-srodula.pl
Administrator
PostNapisane: Pt, 16 listopada 2012, 22:17
strajku? ale czemu strajk?

jakas okreslona branza strajkuje?

sa jakies postulaty? Jaki ma cel ten strajk?
PostNapisane: Pt, 16 listopada 2012, 23:10
Arturowi chyba chodzi o strajk Solidarności, coś słyszałem że planują na początku następnego roku.
PostNapisane: N, 18 listopada 2012, 10:25
Związki wchodzą w politykę, kiedyś obaliły nawet ustrój, a teraz chodzi bardziej o coś innego. Artur zapewne zaraz wyjaśni.
Rok 2013 nie zapowiada się różowo, kto by nie rządził ,więc wydaję mi się że wiele tym niestety nie osiągną, chyba że zależy im na przyśpieszonych wyborach.
PostNapisane: N, 18 listopada 2012, 21:31
Podniesiony wiek emerytalny, umowy śmieciowe, rosnące bezrobocie przy zmniejszającej sie liczbie społeczeństwa itd.
Sytuacja ogólnie nie napawa optymizmem. Zresztą sam osobiście poczułem się oszukany przez rząd. Z racji że urodziło mi się dziecko skorzystałem z przysługującego mi urlopu tacierzyńskiego, kiedy wróciłem do pracy dowiedziałem się że urlop jest tylko z nazwy a moja nieobecność w tym czasie była liczona jako zwykłe chorobowe L4 - bo tak to określa ustawa. To oczywiście drobnostka ale diabeł tkwi w szczegółach.
Po cholere cały ten spektakl o urlpoach tacierzyńskich kiedy faktycznie urlopu nie ma. Rozumiecie ten myk - władza coś dała społeczeństwu, szumnie ogłosiła to w telewizji aby w ustawie napisać że urlop tak naprawdę płaci ZUS a nie pracodawca. A jak płaci ZUS to już nie jest urlop. Proste.
Rząd ma wszystko gdzieś a opozycja jak PiS jest zagłuszna albo jak Ruch Palikota zajmuje się ściąganiem krzyża z sali sejmowej albo legalizacją narkotyków.
Rząd PO oszukuje i oszykiwał będzie.
Problemów społecznych jest bardzo dużo i ktoś musi się sprzeciwić.
Forum mieszkańców Środuli - http://www.forum-srodula.pl

Powrót do Wydarzenia i fakty