[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Śmierć półrocznej Madzi z Sosnowca

Śmierć półrocznej Madzi z Sosnowca

PostNapisane: Śr, 25 stycznia 2012, 09:54
Poszukiwania sześciomiesięcznej Magdy, jak na razie, nie przyniosły żadnych rezultatów. Matka dziecka twierdzi, że dziewczynka została porwana. Badająca sprawę policja bierze pod uwagę kilka hipotez. Wiadomo, że tuż przed zniknięciem niemowlę było ubrane w beżowy kombinezon. Policja szuka świadków ataku na kobietę.

O zniknięciu małej Magdy policjanci dowiedzieli się we wtorek po godz. 18. od przedstawicieli pogotowia ratunkowego w Sosnowcu . Przy ul. Legionów udzielali oni pomocy kobiecie, która straciła przytomność.

Matka dziewczynki twierdzi, że została pobita na ulicy, a dziecko porwane z wózka.

Śladu dziecka nie ma

- Z relacji kobiety wynikało, że została zaatakowana od tyłu, a kiedy ocknęła się, w wózku nie było jej córeczki. Niczego więcej nie pamięta - poinformował Paweł Warchoł z sosnowieckiej policji.

W nocy w akcję poszukiwawczą zaangażowanych było około stu policjantów. Przeszukiwali i sprawdzali wszelkie możliwe miejsca. Jak dotąd - bez efektu. Śladu dziecka nie ma.

Kilka hipotez policji

Badająca sprawę policja rozważa kilka hipotez. Jedna z nich to porwanie. Za taką wersją opowiada się matka dziecka, potwierdzać mają ją także jej zeznania.

Jak na razie, policja poszukuje świadków całego zdarzenia, czyli samego, branego pod uwagę, porwania dziecka, jak i ataku na kobietę. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w sprawie proszone są o kontakt z sosnowiecką policją.

Dziecko ubrane w beżowy kombinezon

Policja informuje ponadto, że tuż przed zniknięciem niemowlę było ubrane w beżowy kombinezon. Z wózka zniknął też różowy kocyk, którym dziecko było przykryte.

Makabra
PostNapisane: So, 28 stycznia 2012, 12:43
Apeluję i zachęcam Sosnowiczan do spacerów z pieskiem czy bez (szczególnie w okolicach parku i ulicy w których doszło do porwania). Nie ważne że kilka dni po fakcie i przeczesaniu terenu przez policję. Może ktoś coś zauważy, znajdzie itp... myślę ze każde spostrzeżenie nie będzie bagatelizowane przez policję. Ludzie, wyjdźmy pospacerować mając otwarte oczy zaglądając tu i ówdzie... (pod mostami, w krzakach, śmietnikach). Madziu wszyscy cię szukamy, trzymaj się dzielnie Malutka!
Administrator
PostNapisane: Pn, 30 stycznia 2012, 00:15
sprawa jest dość trudna...
dużo osób zaangażowanych w poszukiwania, wrzawa medialna...

a mimo to brak efektów, sprawca nie mogl sie pod ziemie zapaść... i albo siedzi zaszyty w domu albo jest już daleko stąd :(

oby wszystko zakonczyło się powodzeniem... wyrazy współczucia dla rodziny Magdy :(
PostNapisane: Cz, 2 lutego 2012, 12:20
No to ciekawe co będzie po 14h:

Rutkowski: Nowe fakty w sprawie porwania dziecka w Sosnowcu
PostNapisane: Pt, 3 lutego 2012, 03:15
Poszukiwana Magda nie żyje. Matka: To był wypadek

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... padek.html
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)
PostNapisane: Pt, 3 lutego 2012, 09:48
Szok.
Wydaję mi się, że może też nie być ostateczne wersja.
PostNapisane: Pt, 3 lutego 2012, 13:38
^^ jak dla mnie to farsa Rutkowskiego i Policji, żeby porywacz zgłupiał i jakoś teraz wpadł...
PostNapisane: So, 4 lutego 2012, 01:57
Znaleziono ciało małej Madzi z Sosnowca

http://wiadomosci.wp.pl/title,Znalezion ... caid=1ddb9
Było Jest I Zawsze Będzie Zagłębie ;)

PostNapisane: So, 4 lutego 2012, 15:20
Szczerze to od początku podejrzewałem rodziców bo mi to wszystko za bardzo nie pasowało ale wszyscy mnie krytykowali za to że jestem nieczuły, że teorie spiskowe itd. więc nie interesowałem się poszukiwaniami. Wyszło jednak na moje. Niestety, bo to wielka tragedia. Zwłaszcza dla tych, którzy nie dopuszczali do siebie myśli o roli któregoś z rodziców w tej makabrze.
Najgorsze jest to, że cała ta sytuacja wyzwoliła w ludziach wiele dobroci, współczucia. Teraz gdy komuś naprawdę porwą dziecko to wielu powie że to ściema, że to pewnie rodzice. I to jest straszne, smutne ale wielce prawdopodobne.

p.s. poczekajmy jednak na koniec śledztwa, sekcji zwłok i sądowy wyrok. Jeszcze może się wiele pozmieniać.

p.p.s. Można wiele zarzucić detektywowi Rutkowskiemu. Ale czy nie był skuteczniejszy niż oddziały państwowej policji i prokuratury? Ile trwałyby jeszcze poszukiwania gdyby nie detektyw Rutkowski? Czy to nie jest również przerażające?
Obrazek
PostNapisane: So, 4 lutego 2012, 17:27
Tabloid FAKT. To tylko szmatławiec, ale w każdej historii jest ziarenko prawdy.
Następna strona

Powrót do Wydarzenia i fakty