[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 993: getdate(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone.
Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego • Zobacz temat - Film promocyjny Sosnowca

Film promocyjny Sosnowca

PostNapisane: Wt, 19 października 2010, 17:07
http://www.youtube.com/watch?v=ZFxAN3MN ... r_embedded

znalezione na www.zaglebiedabrowskie.pl

PostNapisane: Wt, 19 października 2010, 22:49
Wybory już za miesiąc :) więc i film promocyjny się pojawił - oficjalnie promuje Sosnowiec a nieoficjalnie? :)
Obrazek
Administrator
PostNapisane: Śr, 20 października 2010, 01:02
film bardzo mi się podoba... sporo roboty ktoś w niego włożył...

dobre zdjęcia, dynamiczny... cały czas sie go oglada z uwagą...

gdybym tu nie mieszkał to bym wielu z miejsc nie poznał co już dobrze świadczy o autorach...

minus? Jak to zazwyczaj bywa... mamy śląskie uczelnie, jesteśmy metropolią Silesia... i ZERO odniesienia do regionu historyczno-kulturowego, w którym się znajdujemy - niestety pod tym względem naszym decydentom wyraźnie brakuje JAJ...
PostNapisane: Śr, 20 października 2010, 08:50
Piotr Bielecki napisał(a):film bardzo mi się podoba... sporo roboty ktoś w niego włożył...

dobre zdjęcia, dynamiczny... cały czas sie go oglada z uwagą...

Jak miasto daje kasę na film to na pewno nie 1 czy nawet 5 tysięcy zł, a wiele więcej. Za dużą kasę można wszystko zrobić, ma się sprzęt, ludzi profesjonalistów, itd.
Ciekaw jestem ile film kosztował?
Administrator
PostNapisane: Śr, 20 października 2010, 10:59
Michał jestem świadomy, że to nie stawki jakie "my" bierzemy za robienie filmów tylko kilkunastokrotnie wyższe...

Oceniam, że taki film kilkadziesiąt tysięcy złotych kosztował UM i nas podatników

Powrót do Wydarzenia i fakty