Nieuczciwe praktyki doradców Open Finance w Sosnowcu

PostNapisane: Pn, 25 lutego 2013, 19:55
Wszystkich którzy korzystali z usług banków i instytucji finansowych holdingu Getin Holding zapraszam na stronę wrobieni.org oraz przywiazanidopolisy.pl . Wielu ludzi jeszcze nie wie, że nabyło tam niekorzystne produkty finansowe > wymienię kilka : Libra , Pareto,Kwartalny Profit,Kwartalne Zyski , Stokrotka , Mini Ratka , Światowe Bogactwa , Globalne Rynki,Better Future,Plan Oszczędnościowy Stabilne Oszczędzanie i inne . Te produkty były bardzo często oferowane z naruszeniem prawa. Stworzono specjalną technikę sprzedaży , dzięki której wielu niczego nie podejrzewających klientów zostało wrobionych w długoterminowe produkty strukturyzowane obarczone wysokim ryzykiem inwestycyjnym oraz ogromnymi opłatami likwidacyjnymi pod przykrywką dobrze oprocentowanych lokat . Te dobrze oprocentowane lokaty już po kilku miesiącach generują ponad 40 % straty . Sprawa zatacza coraz szersze kręgi i zajmują się nią urzędy nadzoru nad rynkiem finansowym . Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę " wrobieni w getin " aby zobaczyć jak działa kiedyś bardzo dobry bank . Produkty te pomimo tego że są długoletnie (10 i 15 lat) wielokrotnie były sprzedawane osobom w bardzo podeszłym wieku .Są to produkty oferowane jako Ubezpieczenie na Życie i dożycie a ubezpieczycielami są Open Life i TU Europa.Zwracam się z prośbą do wszystkich którzy już zorientowali się co ich doradcy w banku ( Idea Bank , Getin Bank , Open Finance,Tax Car ) im sprzedali oraz do osób które żyją jeszcze w nieświadomości i uważają że ich pieniądze są bezpieczne do działania . Wielu wrobionych organizuje się w grupy w poszczególnych miastach i zakłada pozwy zbiorowe oraz podejmuje działania demaskujące działalność wymienionych instytucji finansowych . Szukam wrobionych przez Open Finance w Sosnowcu celem wspólnego działania.Wszystkim,którzy posiadają wymienione lub podobne produkty służę pomocą i wyjaśnieniami.

PostNapisane: Śr, 7 lutego 2018, 11:38
Dlatego ja nie bawię się w ubezpieczenia z banku, w wybieram pomiędzy ofertami firm stricte ubezpieczeniowych. Bądź co bądź, ale trzeba dokładnie wiedzieć co się podpisuje... Jak szukałam ubezpieczenia na życie to po prostu znalazłam ranking ubezpieczeń, porozmawiałam z konsultantem i wybrałam najlepszą dla siebie opcję...

Powrót do Wydarzenia i fakty