Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego”. „Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy temat. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Powrót do ekranu logowania

cron